Skip to content Skip to footer

Cena za sztukę: 0 PLN brutto
Instrukcja Obsługi Kreatora Opakowań
Kim Jesteśmy?

W PACK2YOU

podzielamy opinię, że wygląd opakowania jest równie ważny, jak jego zawartość. Dlatego pudełka, które dostarczamy naszym klientom mają najwyższą jakość i niepowtarzalny nadruk.

Produkujemy pudełka fasonowe z nadrukiem, który projektują sami klienci. Samodzielnie lub z pomocą naszych specjalistów. Dokładamy starań, aby każde opakowanie, które wychodzi z naszych rąk budowało markę naszych klientów.

Zarówno wtedy, gdy dostarczasz klientom drobne jak i większe produkty warto zapakować je w pudełka wysyłkowe z oryginalnym nadrukiem. Kształt i rozmiar, kolor i rodzaj materiału, technika nadruku to wszystko ma znaczenie. Liczy się efekt WOW!  Wspaniałe rzeczy są dostarczane w niestandardowych opakowaniach. Klienci błyskawicznie wychwycą każdy detal. Docenią dostawcę, który dba o emocje podczas odbioru przesyłki. Liczy się zarówno to, aby paczka bezpiecznie dotarła do odbiorcy, ale również wzbudziła pozytywne emocje.

Udostępniamy Ci nasz kreator, podgląd na żywo i natychmiastową wycenę. Dajemy w ten sposób swobodę rozpakowania kreatywności i opracowania własnego projektu oraz pomagamy to zrobić efektywnie. Jeśli masz pytania, jesteśmy dostępni tutaj (Kontakt). Pomagamy we wszystkim na etapie od projektu po dostarczenie gotowych opakowań.

Pack2You

Nasz Zespół

Cyprian Sobolewski

współzałożyciel
Pack2you Sp. z o.o.

Cyprian Sobolewski współzałożyciel Pack2you Sp. z o.o. platformy do projektowania opakowań online. Wieloletni dyrektor finansowy i administracji w spółkach produkcyjnych branży poligraficznej. Pracował i doradzał w zakresie optymalizacji i redukcji kosztów m.in. dla czołowych polskich i europejskich firm poligraficznych zajmujących się produkcją opakowań. Ukończył Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, posiada certyfikat Black Belt Lean Six Sigma. Specjalizuje się w controllingu produkcyjnym oraz operacyjnym. Jest współtwórcą wniosku patentowego w branży opakowaniowej. Posiada doświadczenie w ogólnopolskich projektach badawczych oraz międzynarodowych projektach consultingowych.

Ewa Majewska

współzałożyciel
Pack2you Sp. z o.o.

Współzałożyciel Pack2you Sp. z o.o. platformy do projektowania opakowań online. Wieloletni kierownik sprzedaży oraz trener sprzedaży.

Pracowała i doradzała w zakresie nowych produktów i usług dla czołowych firm z branży telekomunikacji i spółek mediowych. Ukończyła dziennikarstwo na WSKPiSM (Wyższa Szkoła Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych) Posiada wiele certyfikatów potwierdzających swoje umiejętności w obszarze sprzedaży B2C, obecnie kieruje oddziałem sprzedaży w ORANGE Polska.

Pasjonuje się literaturą, fitness, dobrym kinem oraz podróżami

Andrzej Miziołek

współzałożyciel
Pack2you Sp. z o.o.

Andrzej Miziołek współzałożyciel Pack2you Sp. z o.o. platformy do projektowania opakowań online. Od ponad 20 lat związany z rynkiem opakowań oraz papieru. Doświadczenie zdobywał zarówno w międzynarodowych korporacjach jak i w dużych polskich firmach. Zarządzał sprzedażą na rynkach CEE. Wdrażał projekty optymalizacji kosztów związanych z opakowaniami dla dużych międzynarodowych marek oraz organizacji z rynku lokalnego. Współtwórca pierwszych katalogów standaryzujących opakowania dla sieci handlowych. W opakowaniach papierowych widzi rozwiązania w optymalny sposób łączące ekologię, ochronę produktu ale przede wszystkim narzędzie marketingowe wspierające pozycje opakowanej marki.

Zaufali nam

Do produkcji standardowych opakowań używamy tektury z falą E (wysokość ok 2mm) o gramaturze ok. 380 g/m2.
Jest to materiał, który w wystarczający sposób chroni produkty naszych Klientów.