Pierwsze wrażenie na długo zapada w naszej pamięci. Nasi Klienci wiedzą, jak chcieliby być zapamiętani. Dlatego stworzyliśmy platformę, za pomocą której mogą samodzielnie zaprojektować i zamówić opakowania własnych produktów.

Któż z nas nie pamięta, jakie emocje mu towarzyszyły, gdy w napięciu i z nieskrywaną ekscytacją otwierał prezent na swoje urodziny lub na gwiazdkę?! Ten moment bywa bardziej emocjonujący niż chwila, gdy ujrzymy już zawartość opakowania. Nasi Klienci mają teraz możliwość, aby sprawiać odbiorcom swoich produktów wiele okazji do przeżywania maksymalnej radości. Każdy taki moment, to milowy krok, aby wzbudzić pozytywne emocje wobec własnej marki.

W PACK2YOU wierzymy, że wspaniałe rzeczy są dostarczane w niestandardowych opakowaniach, niezależnie od tego, czy są to małe kartony, czy duże drukowane pudełka wysyłkowe. Dzięki różnorodnym kształtom, kolorom, materiałom i rozmiarom, dajemy Ci narzędzia do stworzenia ekscytującego opakowania, które zachwyci Twoich klientów.

Udostępniamy Ci własne laboratorium projektowe, podgląd na żywo i natychmiastową wycenę. Dajemy w ten sposób swobodę rozpakowania kreatywności i opracowania własnego projektu oraz pomagamy to zrobić efektywnie. Jeśli masz pytania, jesteśmy dostępni tutaj (link do zakładki kontakt). Pomagamy we wszystkim na etapie od projektu po dostarczenie gotowych opakowań.

Grzegorz Tomaszewski jest menedżerem ds. Marketingu treści i społeczności w Pack2you. W naszym zespole inspiruje nas do ciągłego dopasowania oferty do potrzeb Klientów, z którymi kontaktuje się za pomocą Social Mediów. Odpowiada także na ich pytania, dba o dobre relacje i płynną realizację zamówień.
Pasjonuje się sztuką wizualną i architekturą wnętrz. Kiedy nie szuka kreatywnych rozwiązań, znajdziesz go w kinie, teatrze lub na górskim szlaku. Jeśli chcesz porozmawiać z Grzegorzem o inspirującym artykule, skontaktuj się z nami.