Skip to content Skip to footer

Cena za sztukę: 0 PLN brutto
Instrukcja Obsługi Kreatora Opakowań

Jak stworzyć idealne opakowanie dla Twojego biznesu?

1. Stwórz swoje opakowanie używając gotowego tła lub wgrywając własną grafikę. Wybierz styl opakowania: premium lub eco, rozmiar i ilość opakowań, którą potrzebujesz!

2. Po zakończonej konfiguracji złóż zamówienie i czekaj na kontakt od naszego konsultanta, który potwierdzi z Tobą projekt i poprosi o ewentualne dodatkowe pliki.

3. Po akceptacji projektu, zrealizuj płatność i czekaj, aż dostarczymy Twoje opakowania na miejsce!

Kim Jesteśmy?

Podzielamy opinię, że wygląd opakowania jest równie ważny, jak jego zawartość. Dlatego pudełka, które dostarczamy naszym klientom mają najwyższą jakość i niepowtarzalny nadruk.

Wspaniałe rzeczy są dostarczane w niestandardowych opakowaniach. Klienci błyskawicznie wychwycą każdy detal. Docenią dostawcę, który dba o emocje podczas odbioru przesyłki. Liczy się zarówno to, aby paczka bezpiecznie dotarła do odbiorcy, ale również wzbudziła pozytywne emocje.

Skorzystaj z naszego kreatora, który umożliwi Ci podgląd na żywo i natychmiastową wycenę. Uwolnij kreatywności opracuj własny projekt swojego opakowania!

Jeśli masz pytania, jesteśmy dostępni tutaj. Pomagamy we wszystkim na etapie od projektu po dostarczenie gotowych opakowań.

Do produkcji standardowych opakowań używamy tektury z falą E (wysokość ok 2 mm) o gramaturze ok. 380 g/m2. Jest to materiał, który w wystarczający sposób chroni produkty naszych Klientów.

Pack2You

Nasz Zespół

Cyprian Sobolewski

Cyprian Sobolewski

współzałożyciel
Pack2you Sp. z o.o.

Wieloletni dyrektor finansowy i administracji w spółkach produkcyjnych branży poligraficznej. Pracował i doradzał w zakresie optymalizacji i redukcji kosztów m.in. dla czołowych polskich i europejskich firm poligraficznych zajmujących się produkcją opakowań. Absolwent Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, posiada certyfikat Black Belt Lean Six Sigma. Specjalizuje się w controllingu produkcyjnym oraz operacyjnym. Jest współtwórcą wniosku patentowego w branży opakowaniowej. Posiada doświadczenie w ogólnopolskich projektach badawczych oraz międzynarodowych projektach consultingowych.

Ewa Majewska

Ewa Majewska

współzałożyciel
Pack2you Sp. z o.o.

Wieloletni kierownik sprzedaży oraz trener sprzedaży. Pracowała i doradzała w zakresie nowych produktów i usług dla czołowych firm z branży telekomunikacji i spółek mediowych. Absolwentka dziennikarstwa na WSKPiSM (Wyższa Szkoła Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych). Posiada wiele certyfikatów potwierdzających swoje umiejętności w obszarze sprzedaży B2C, obecnie kieruje oddziałem sprzedaży w ORANGE Polska. Pasjonuje się literaturą, fitness, dobrym kinem oraz podróżami.

Anna Ferlin

Anna Ferlin

Marketing Consultant
Pack2you Sp. z o.o.

Na swoim koncie ma współpracę ze znanymi influencerami oraz tworzenie treści dla największych klientów zarówno z polskiego, jak i światowego podwórka. Posiada wieloletnie doświadczenie w największych agencjach marketingowych w Warszawie. Certyfikowany trener kreatywnego pisania, mentorka Uniwersytetu Sukcesu, jurorka konkursu dla młodzieży PRODUKCIK 2020 i prelegent Brand Survival Kit 2020 organizowanego przez Dentsu Aegis Network. Ukończyła wiele kursów, w tym m.in. kurs projektowania graficznego, fotografii produktowej i kolażu. Laureatka konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2020/2021 w kategorii Odkrycie: Młody Wilk (do 30 roku życia).

Zaufali nam

Do produkcji standardowych opakowań używamy tektury z falą E (wysokość ok 2mm) o gramaturze ok. 380 g/m2.
Jest to materiał, który w wystarczający sposób chroni produkty naszych Klientów.