Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cena za sztukę: 0 PLN brutto
Instrukcja Obsługi Kreatora Opakowań

Jak stworzyć idealne opakowanie dla Twojego biznesu?

1. Stwórz swoje opakowanie używając gotowego tła lub wgrywając własną grafikę. Wybierz styl opakowania: premium lub eco, rozmiar i ilość opakowań, którą potrzebujesz!

2. Po zakończonej konfiguracji złóż zamówienie i czekaj na kontakt od naszego konsultanta, który potwierdzi z Tobą projekt i poprosi o ewentualne dodatkowe pliki.

3. Po akceptacji projektu, zrealizuj płatność i czekaj, aż dostarczymy Twoje opakowania na miejsce!

Opakowania z nadrukiem to odpowiedź na potrzeby konsumentów. W ostatnim czasie podejście Klientów do oferowanych produktów znacznie się zmieniło. Konsument oczekuje nie tylko najlepszego asortymentu. Chce poczuć się wyróżniony i doceniony. Pozytywną decyzję o zakupie pomaga podjąć mu to, w jaki sposób wykonane jest opakowanie.

Klienci doceniają spersonalizowane opakowania z nadrukiem
Opakowania z nadrukiem sprawiają, że klient czuje się wyróżniony, jakby otrzymał prezent.

Pudełka kartonowe z nadrukiem odpowiedzią na oczekiwania klientów.

Klienci doceniają gest, gdy producent dostarcza swój produkt w starannie wykonanym opakowaniu. Dostrzegają detale takie, jak jakość użytego materiału, kolor czy fakturę. Szczególną uwagę zwracają na to, gdy producent komunikuje się z Klientem poprzez oryginalny nadruk.

Każda próba nawiązania życzliwej komunikacji z Klientem budzi pozytywne wrażenia i zapada na długo w pamięci konsumentów.

Producenci zdali sobie sprawę, że wysoka jakość artykułów jest tylko jednym z wielu czynników wpływających na proces decyzyjny konsumenta.  Dostrzegli fakt, że istotny wpływ ma to, w jakim opakowaniu dostarczany jest produkt. Z tego powodu producenci wszelkiego rodzaju towarów wkładają coraz więcej wysiłku w to, aby opakowanie przykuwało uwagę klienta. Dzięki temu rosną szanse na przekonanie go do kolejnego zakupu.

Opakowania spersonalizowane mają siłę przyciągania.

Opakowania z nadrukiem wpływają na psychikę kupującego i zachęcają go do wyboru naszego produktu. W jaki sposób klient wybiera naszą ofertę spośród wielu innych dostępnych ra rynku? 

pudełka fasonowe z nadrukiem wyróżniają markę

Estetyczne opakowania wykonane są z tektury falistej wyższej jakości. Faktura opakowania jest prawie gładka. Zamawiający może wybrać teksturę w kolorze naturalnej tektury lub bieloną. Gdy wykonamy nadruk, opakowanie nabiera wyrazistego charakteru i przykuwa uwagę klientów. 

Na opakowaniu można również wydrukować dowolną grafikę. Może to być logo lub inny dowolny tekst. Nadruk może być w kolorze białym lub czarnym. Ta wersja minimalistycznych opakowań z nadrukiem sprawdza się rewelacyjnie, a ostatnio robi wręcz furorę. Takie opakowania nie tylko zabezpieczają produkt podczas transportu, ale przede wszystkim robią dobre pierwsze wrażenie.

Gdy Klient będzie miał Twój produkt w swoich rękach, z pewnością zwróci uwagę na estetycznie i starannie zaprojektowane opakowanie. Zwiększa to szansę, że wybierze Twój produkt kolejnym razem. Opakowanie z nadrukiem daje Ci więc rynkową przewagę!


Opakowania z nadrukiem to wisienka na torcie.

Wisienką na torcie jest nadruk w postaci chwytliwego tekstu. Wyłącznie od Twojej fantazji zależy to, w jaki sposób nawiążesz komunikację z odbiorcą swoich produktów. Czasem wystarczy zwykłe podziękowanie, aby wzmocnić identyfikację klienta z naszą marką w stylu: Dziękujemy, że wybrałeś… Można również życzyć klientowi Miłego wieczoru przy lampce wina. Innym razem warto go zaskoczyć ciekawym aforyzmem w stylu: Każda chwila jest na wagę złota. Dziękujemy, że spędzasz ją właśnie z nami. W pamięci łatwo zapadnie również krótkie chwytliwe hasło Cieszymy się, że nasza przesyłka trafiła w dobre ręce lub zgrabna, zaskakująca gra słów: Czy to jest czego szukasz?

Taki nadruk to znaczący gest, który Twój klient z pewnością doceni. W przyszłości odwzajemni Twoje starania, zamawiając kolejne produkty w Twoim sklepie. W ten sposób opakowania z nadrukiem przynoszą wymierne korzyści finansowe.

Możemy również puścić wodze fantazji i zrealizować dowolny projekt nadruku w pełnej gamie kolorystycznej. Co więcej, nadruk może być zarówno na zewnętrznej powierzchni opakowania jak i wewnętrznej. W tym pierwszym przypadku, wystarczy samodzielnie skorzystać z konfiguratora. W drugim – napisz do nas, a pomożemy Ci zrealizować każdy ambitny projekt.

Opakowania z nadrukiem w PACK2YOU.

Z Pack2You stworzysz dla swoich produktów opakowanie, które wyróżni Twoją markę. Nasi projektanci sprawdzają dokładność projektu i w razie potrzeby pomogą zaprojektować nadruk wewnątrz opakowania. Takie ppakowanie pozytywnie zaskoczy Twoich klientów, wzbudzi ich ciekawość, zbuduje lojalność i zwiększy Twoje zyski.

Wszystkie te starania mają jeden cel: wyróżnić Twój produkt spośród wielu innych dostępnych na rynku, wzmocnić chęć zakupu i na długo związać go z Twoją marką. Przyznasz, że ta gra jest warta świeczki! 


Zapraszamy do współpracy!

Do produkcji standardowych opakowań używamy tektury z falą E (wysokość ok 2mm) o gramaturze ok. 380 g/m2.
Jest to materiał, który w wystarczający sposób chroni produkty naszych Klientów.