Chcesz zaprojektować w konfiguratorze Pack2You nadruk na opakowaniu? A może już dokończyłeś projekt i podjąłeś decyzję, aby zlecić nam produkcję opakowań? 
Tu znajdziesz odpowiedzi na pytania, jakie klienci zadają nam w trakcie tego procesu.

Jak zaprojektować nadruk na opakowaniu?

Jeśli masz własną grafikę (logo, obrazy lub tekst), wgraj je do konfiguratora 3D i nanieś na siatkę opakowania. Podejrzyj jak wygląda opakowanie w wizualizacji 3D i nanieś wszystkie poprawki. Gdy uznasz, że projekt jest gotowy możesz przejść bezpośrednio do kasy. Jeśli zechcesz do niego jeszcze wrócić możesz go zapisać, a nawet udostępnić znajomym lub współpracownikom!

W przypadku opakowań fasonowych możemy drukować po zewnętrznej jak i wewnętrznej stronie opakowania. W konfiguratorze 3D samodzielnie zaprojektujesz grafikę na zewnątrz pudełka. W sprawie grafiki po wewnętrznej stronie skontaktuj się z nami: bok@pack2you.pl

Jeśli zamówiasz opakowania z tektury litej lub pudełka produktowe na wino, wówczas w standardzie przewidziany jest nadruk po zewnętrznej stronie opakowania. Zrobisz to samodzielnie za pomocą konfiguratora 3D. Gdybyś chciał nadrukować również wewnętrzna powierzchnię tych opakowań wyśli mejla na adres: bok@pack2you.pl. Sprawdzimy co da się zrobić 🙂

Nasz dedykowany wewnętrzny zespół sprawdzi Twój niestandardowy projekt opakowania pod kątem wszelkich aspektów technicznych (rozdzielczość grafiki, rozmycie, podziały, cienkie linie i spady). Jeśli nie masz pewności, jak rozwiązać wszelkie zauważone problemy z drukowaniem, nasi eksperci z działu druku z przyjemnością pomogą Ci w tym procesie. Prosimy tylko pamiętać, że nasz zespół nie sprawdza pisowni ani błędów gramatycznych. Nie przekazujemy również subiektywnych opinii na temat zawartości projektu.

Konfiurator 3D Pack2You to proste i intuicyjne narzędzie. Do jego obsługi wystarczy dowolny komputer, tablet, a nawet telefon. Możesz więc zaprojektować własny nadruk z dowolnego urządzenia.

W konfiuratorze 3D Pack2You wszelkie elementy graficzne projektujemy na bazie płaskiej siatki. Pokazuje ona projekt od strony zewnętrznej. Aby zobaczyć jak nasz projekt będzie wyglądał na opakowaniu po wydruku, przejdź do wizualizacji 3D. Tę opcję włączysz w lewym dolnym rogu konfiguratora.

Jak złożyć zamówienie
na produkcję opakowań?

Czas realizacji większości standardowych zamówień to około 10 dni roboczych od chwili akceptacji zamówienia. Ten termin nie obejmuje czasu transportu (1-3 dni roboczych w zależności od lokalizacji). Zamówienia zbiorcze lub specjalne zamówienia niestandardowe mogą wymagać kilku dodatkowych dni na skonfigurowanie i wyprodukowanie.

W okresach świątecznych, kiedy  obsługujemy ponadprzeciętną zamówień realizacja niektórych zleceń może zająć więcej czasu. Chociaż nie można zagwarantować szacunkowej dostawy, wszystkie daty podane przy kasie to najwcześniejsze terminy, jakie możemy zaoferować. Jeśli złożenie zamówienia zależy od terminu dostawy gotowych opakowań, skontaktuj się z nami. Sprawdzimy co możemy w tej sytuacji zrobić, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Po opłaceniu zamówienia nasz zespół sprawdzi Twój projekt pod kątem wszelkich aspektów technicznych i w ciągu 24 godzin wyśle cyfrowy dowód złożenia zamówienia na Twój adres e-majlowy. Jeśli zauważymy potrzebę wprowadzenia jakichkolwiek zmian, skontaktujemy się z Tobą, aby domknąć zlecenie.

Jeśli masz pytania dotyczące cen, projektu nadruku lub statusu Twojego zamówienia, nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością pomoże! Napisz: bok@pack2you.pl

Opakowania dostarczamy prosto z zakładu pod adres klienta. Są one wycięte i poukładane na płasko. Klient sam składa karton w pudełko, co jest proste i zajmuje kilka sekund.

Ile kosztuje produkcja
 opakowań z nadrukiem?

Wybierz typ opakowania, rozmiar, materiał i ilość w naszym bezpłatnym kalkulatorze. Gdy określisz te parametry, w dolnej sekcji kalkulatora pojawi się natychmiast szacowana cena za pojedyncze opakowanie.

Podczas projektowania nadruku (dodawania tekstu, zdjęć lub kolorowania tła) zobaczysz aktualizację ceny jednostkowej, jeśli okaże się, że dodanie danego elementu przekracza zakres nadruku.

Cenę, którą podajemy w kalkulatorze to cena za jedno opakowanie o podanych przez Ciebie wymiarach i przy zamówieniu danej liczby sztuk. Ta stawka obejmuje:

  • koszt materiału
  • koszt nadruku
  • koszt transportu do Ciebie.

Jeśli potrzebujesz opakowań o niestandardowych rozmiarach (innych niż te ujęte w kalkulatorze), prosimy wówczas o kontakt. Wartość zamówień niestandardowych wyceniamy indywidualnie. 

Na cenę wpływa pięć rzeczy: typ opakowania (pudełko fasonowe, pudełko z tektury litej lub pudełko produktowe na wino mają różną cenę ze względu na konstrukcję) wymiar, materiał z jakiego wykonane ma być pudełko oraz liczba sztuk (im większa ilość tym niższa cena).

Ponadto, na cenę wpływa także to, czy wymiar Twojego pudełka jest standardowy. 

Kolorystyka nadruku oraz liczba grafik użytych w projekcie (na każdej ściance opakowania możesz zaprojektować inny nadruk) nie wpływają na cenę. To od Ciebie zależy również, czy Twoje pudełko fasonowe będzie miało nadruk jedno czy dwustronny. To również nie wpływa na cenę. Na każdym opakowaniu możesz możesz wykonać nadruk w wersji full collour w cenie nadruku jednokolorowego. To jedyna taka oferta na rynku.

Jeśli masz pytania dotyczące cen lub wyborów, które mogą wpłynąć na Twoje zamówienie, nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością pomoże! Napisz: bok@pack2you.pl

Masz dodatkowe pytania? 
Skontaktuj się z nami: bok@pack2you.pl
Chętnie pomożemy!