Skip to content Skip to footer

Drodzy Klienci Pack2You,


Chcesz, aby Twoje produkty docierały bezpiecznie do Klientów i sprawiały im podwójną radość? Opakuj je w kartonowe pudełka z nadrukiem. Opakowanie z logo firmy pozytywnie zaskoczy Twoich klientów, wzbudzi ich ciekawość, zbuduje lojalność i zwiększy Twoje zyski. Za pomocą kreatora Pack2You możesz samodzielnie zaprojektować nadruk na opakowanie swoich produktów. Dzięki temu zamówisz pudełka fasonowe z nadrukiem w dobrej cenie. My zadbamy o resztę. Zrealizujemy Twoje zamówienie w krótkim terminie z największą dbałością o jakość. Twoje opakowanie to również nasza wizytówka.
Trzy warianty

Pudełka fasonowe z nadrukiem

Pudełka fasonowe ECO  • Pudełka fasonowe ECO (w naturalnym kolorze kraft) to najpopularniejsze pudełka wysyłkowe. Wykonane są z trójwarstwowej tektury falistej, co gwarantuje, że przesyłka dociera bezpiecznie do adresata. Opakowania dostępne są w wielu standardowych rozmiarach. Jeśli szukają Państwo pudełek w niestandardowym rozmiarze, zapraszamy do kontaktu.
  • Pudełka fasonowe ECO dają nieograniczone możliwości nadruku. Miłośnicy ekologicznych rozwiązań projektują pudełka z logo firmy i oryginalnym tekstem. To wystarczy, aby podkreślić proekologiczne wartości marki i naturalne właściwości produktu

Pudełka fasonowe bielone
  • Pudełka fasonowe bielone to idealne opakowanie na eleganckie artykuły. Można w nie pakować produkty przeznaczone na prezent dla najbliższych osób, pracowników lub dla kontrahentów. Trójwarstwowa tektura bielona w 100% zabezpiecza produkt w trakcie wysyłki.
  • Pudełka fasonowe bielone są idealną podstawą do nadruku. Na bielonej tekturze świetnie prezentuje się zarówno jednokolorowa lub wielokolorowa grafika z logo firmy.
  • Standardowo pudełka fasonowe bielone dostępne są w wielu rozmiarach. Jeśli szukają Państwo pudełek w niestandardowym rozmiarze, zapraszamy do kontaktu.

Pudełka fasonowe PREMIUM  • Na pudełku można wykonać dowolny nadruk CMYK full colour i to zarówno na zewnętrznej jak i wewnętrznej stronie opakowania. To tylko kwestia Twojego projektu.
  • Pudełko fasonowe z oryginalnym nadrukiem cyfrowym w wersji full colour zyskuje niepowtarzalny charakter i wzbudza pozytywne emocje u najbardziej wymagających klientów. Starannie wykonane opakowanie z niestandardowym nadrukiem to z pewnością ważny element budowania rozpoznawalności marek PREMIUM. To jak pakujesz swoje produkty wzmacnia nie tylko rozpoznawalność Twojej marki, ale także pomaga zainteresować klientów tym, co ukryte jest wewnątrz opakowania.
  • Pudełka fasonowe PREMIUM dostępne są w wielu rozmiarach. Jeśli szukają Państwo pudełek w niestandardowym rozmiarze, zapraszamy do kontaktu.Cena za sztukę: 2,02 PLN brutto