Skip to content Skip to footer

Cena za sztukę: 0 PLN brutto
Instrukcja Obsługi Kreatora Opakowań

Drodzy Klienci Pack2You,


Chcesz, aby Twoje produkty docierały bezpiecznie do Klientów i sprawiały im podwójną radość? Opakuj je w kartonowe pudełka z nadrukiem. Opakowanie z logo firmy pozytywnie zaskoczy Twoich klientów, wzbudzi ich ciekawość, zbuduje lojalność i zwiększy Twoje zyski. Za pomocą kreatora Pack2You możesz samodzielnie zaprojektować nadruk na opakowanie swoich produktów. Dzięki temu zamówisz pudełka fasonowe z nadrukiem w dobrej cenie. My zadbamy o resztę. Zrealizujemy Twoje zamówienie w krótkim terminie z największą dbałością o jakość. Twoje opakowanie to również nasza wizytówka.
Dwa warianty

Pudełka fasonowe z nadrukiem

Pudełka fasonowe

ECO

  • Pudełka fasonowe ECO (w naturalnym kolorze kraft) to najpopularniejsze pudełka wysyłkowe. Wykonane są z trójwarstwowej tektury falistej, co gwarantuje, że przesyłka dociera bezpiecznie do adresata. Opakowania dostępne są w wielu standardowych rozmiarach. Jeśli szukają Państwo pudełek w niestandardowym rozmiarze, zapraszamy do kontaktu.
  • Pudełka fasonowe ECO dają nieograniczone możliwości nadruku. Miłośnicy ekologicznych rozwiązań projektują pudełka z logo firmy i oryginalnym tekstem. To wystarczy, aby podkreślić proekologiczne wartości marki i naturalne właściwości produktu
Pudełka fasonowe

PREMIUM

  • Pudełka fasonowe PREMIUM to idealne opakowanie na eleganckie artykuły. Można w nie pakować produkty przeznaczone na prezent dla najbliższych osób, pracowników lub dla kontrahentów. Trójwarstwowa tektura bielona w 100% zabezpiecza produkt w trakcie wysyłki.
  • Pudełka fasonowe PREMIUM są idealną podstawą do nadruku. Na bielonej tekturze świetnie prezentuje się zarówno jednokolorowa lub wielokolorowa grafika z logo firmy.
  • Standardowo pudełka fasonowe bielone dostępne są w wielu rozmiarach. Jeśli szukają Państwo pudełek w niestandardowym rozmiarze, zapraszamy do kontaktu.

Do produkcji standardowych opakowań używamy tektury z falą E (wysokość ok 2mm) o gramaturze ok. 380 g/m2. Jest to materiał, który w wystarczający sposób chroni produkty naszych Klientów.

Do produkcji standardowych opakowań używamy tektury z falą E (wysokość ok 2mm) o gramaturze ok. 380 g/m2.
Jest to materiał, który w wystarczający sposób chroni produkty naszych Klientów.