Tektura lita to trwały i ekonomiczny materiał do produkcji opakowań. Wykonuje się z niej opakowania do wielu produktów takich, jak: leki, kosmetyki, zabawki, artykuły spożywcze, odzież czy elektronika.

Wszędzie tam, gdzie estetyka i jakość wykonania liczy się najbardziej, opakowania z tektury litej spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Pudełko z tektury litej wyróżnia się jakością i elegancją

Pudełka z tektury
litej

Cena za sztukę: 0,33 PLNOpakowania z tektury litej mają naturalną białą barwę. Dzięki temu zachwycają gładką fakturą oraz jakością i wyrazistością nadruku. Tektura ma zaledwie 0,57 mm grubości, choć wykonana jest z wielu warstw kartonu sklejonego wodoodpornym klejem. Dzięki temu opakowanie ma większą twardość i odporność na zawilgocenie.

Pudełka z tektury litej są lekkie i estetyczne. Można na nich wykonać dowolny nadruk cyfrowy lub offsetowy w pełnej gamie kolorów CMYK. Tylko u nas nadruk dwustronny jest w cenie zamówienia. To od Ciebie zależy, czy chcesz wykonać nadruk z jednej czy z obydwu stron opakowania.

Opakowania z tektury litej dostępne są w 11 standardowych rozmiarach. Dostarczamy je w paczkach. Wystarczy je samodzielnie złożyć i zapakować swój produkt. Tak zapakowany artykuł sprawi Klientowi miłą niespodziankę i wprawi go w dobry nastrój, gdy będzie otwierał przesyłkę od Ciebie. To z pewnością pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki.

Pudełko z tektury litej wyróżnia się jakością i elegancją

11 ROZMIARÓW STANDARDOWYCH

WERYFIKACJA NADRUKU ON-LINE

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

DRUK W KOLORACH CMYK

OPAKOWANIE EKOLOGICZNE

BEZPIECZNA PRZESYŁKA

Masz pytania? Napisz!

Szybciej wycenimy Twoje zamówienie, gdy podasz nam co chcesz zapakować, jaki ma być rozmiar, kolor zadruku i materiał opakowania.

Podaj również nakład i preferowany termin rezalizacji zamówienia.