Skip to content Skip to footer

Cena za sztukę: 0 PLN brutto
Instrukcja Obsługi Kreatora Opakowań

Jak stworzyć idealne opakowanie dla Twojego biznesu?

1. Stwórz swoje opakowanie używając gotowego tła lub wgrywając własną grafikę. Wybierz styl opakowania: premium lub eco, rozmiar i ilość opakowań, którą potrzebujesz!

2. Po zakończonej konfiguracji złóż zamówienie i czekaj na kontakt od naszego konsultanta, który potwierdzi z Tobą projekt i poprosi o ewentualne dodatkowe pliki.

3. Po akceptacji projektu, zrealizuj płatność i czekaj, aż dostarczymy Twoje opakowania na miejsce!

Ewa Majewska

Ewa Majewska

współzałożyciel
Pack2you Sp. z o.o.

Wieloletni kierownik sprzedaży oraz trener sprzedaży. Pracowała i doradzała w zakresie nowych produktów i usług dla czołowych firm z branży telekomunikacji i spółek mediowych. Absolwentka dziennikarstwa na WSKPiSM (Wyższa Szkoła Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych). Posiada wiele certyfikatów potwierdzających swoje umiejętności w obszarze sprzedaży B2C, obecnie kieruje oddziałem sprzedaży w ORANGE Polska. Pasjonuje się literaturą, fitness, dobrym kinem oraz podróżami.

Cyprian Sobolewski

Cyprian Sobolewski

współzałożyciel
Pack2you Sp. z o.o.

Wieloletni dyrektor finansowy i administracji w spółkach produkcyjnych branży poligraficznej. Pracował i doradzał w zakresie optymalizacji i redukcji kosztów m.in. dla czołowych polskich i europejskich firm poligraficznych zajmujących się produkcją opakowań. Absolwent Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, posiada certyfikat Black Belt Lean Six Sigma. Specjalizuje się w controllingu produkcyjnym oraz operacyjnym. Jest współtwórcą wniosku patentowego w branży opakowaniowej. Posiada doświadczenie w ogólnopolskich projektach badawczych oraz międzynarodowych projektach consultingowych.

Do produkcji standardowych opakowań używamy tektury z falą E (wysokość ok 2mm) o gramaturze ok. 380 g/m2.
Jest to materiał, który w wystarczający sposób chroni produkty naszych Klientów.