Skip to content Skip to footer

Cena za sztukę: 0 PLN brutto
Instrukcja Obsługi Kreatora Opakowań

Jak stworzyć idealne opakowanie dla Twojego biznesu?

1. Stwórz swoje opakowanie używając gotowego tła lub wgrywając własną grafikę. Wybierz styl opakowania: premium lub eco, rozmiar i ilość opakowań, którą potrzebujesz!

2. Po zakończonej konfiguracji złóż zamówienie i czekaj na kontakt od naszego konsultanta, który potwierdzi z Tobą projekt i poprosi o ewentualne dodatkowe pliki.

3. Po akceptacji projektu, zrealizuj płatność i czekaj, aż dostarczymy Twoje opakowania na miejsce!

Chcesz zaprojektować w konfiguratorze Pack2You nadruk na opakowaniu? A może już dokończyłeś projekt i podjąłeś decyzję, aby zlecić nam produkcję opakowań? 
Tu znajdziesz odpowiedzi na pytania, jakie klienci zadają nam w trakcie tego procesu.

Jak zaprojektować nadruk na opakowaniu?

Jeśli masz własną grafikę (logo, obrazy lub tekst), wgraj je do konfiguratora 3D i nanieś na siatkę opakowania. Podejrzyj jak wygląda opakowanie w wizualizacji 3D i nanieś wszystkie poprawki. Gdy uznasz, że projekt jest gotowy możesz przejść bezpośrednio do kasy. Jeśli zechcesz do niego jeszcze wrócić możesz go zapisać, a nawet udostępnić znajomym lub współpracownikom!

W przypadku opakowań fasonowych możemy drukować po zewnętrznej jak i wewnętrznej stronie opakowania. W konfiguratorze 3D samodzielnie zaprojektujesz grafikę na zewnątrz pudełka. W sprawie grafiki po wewnętrznej stronie skontaktuj się z nami: bok@pack2you-new.cfolks.pl Jeśli zamówiasz opakowania z tektury litej lub pudełka produktowe na wino, wówczas w standardzie przewidziany jest nadruk po zewnętrznej stronie opakowania. Zrobisz to samodzielnie za pomocą konfiguratora 3D. Gdybyś chciał nadrukować również wewnętrzna powierzchnię tych opakowań wyśli mejla na adres: bok@pack2you-new.cfolks.pl. Sprawdzimy co da się zrobić 🙂
Nasz dedykowany wewnętrzny zespół sprawdzi Twój niestandardowy projekt opakowania pod kątem wszelkich aspektów technicznych (rozdzielczość grafiki, rozmycie, podziały, cienkie linie i spady). Jeśli nie masz pewności, jak rozwiązać wszelkie zauważone problemy z drukowaniem, nasi eksperci z działu druku z przyjemnością pomogą Ci w tym procesie. Prosimy tylko pamiętać, że nasz zespół nie sprawdza pisowni ani błędów gramatycznych. Nie przekazujemy również subiektywnych opinii na temat zawartości projektu.

Konfiurator 3D Pack2You to proste i intuicyjne narzędzie. Do jego obsługi wystarczy dowolny komputer, tablet, a nawet telefon. Możesz więc zaprojektować własny nadruk z dowolnego urządzenia.

W konfiuratorze 3D Pack2You wszelkie elementy graficzne projektujemy na bazie płaskiej siatki. Pokazuje ona projekt od strony zewnętrznej. Aby zobaczyć jak nasz projekt będzie wyglądał na opakowaniu po wydruku, przejdź do wizualizacji 3D. Tę opcję włączysz w lewym dolnym rogu konfiguratora.

Jak złożyć zamówienie na produkcję opakowań?

Czas realizacji większości standardowych zamówień to około 10 dni roboczych od chwili akceptacji zamówienia. Ten termin nie obejmuje czasu transportu (1-3 dni roboczych w zależności od lokalizacji). Zamówienia zbiorcze lub specjalne zamówienia niestandardowe mogą wymagać kilku dodatkowych dni na skonfigurowanie i wyprodukowanie.

Po opłaceniu zamówienia nasz zespół sprawdzi Twój projekt pod kątem wszelkich aspektów technicznych i w ciągu 24 godzin wyśle cyfrowy dowód złożenia zamówienia na Twój adres e-majlowy. Jeśli zauważymy potrzebę wprowadzenia jakichkolwiek zmian, skontaktujemy się z Tobą, aby domknąć zlecenie.

Jeśli masz pytania dotyczące cen, projektu nadruku lub statusu Twojego zamówienia, nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością pomoże! Napisz: bok@pack2you.pl

Opakowania dostarczamy prosto z zakładu pod adres klienta. Są one wycięte i poukładane na płasko. Klient sam składa karton w pudełko, co jest proste i zajmuje kilka sekund.

Ile kosztuje produkcja opakowań z nadrukiem?

Wybierz typ opakowania, rozmiar, materiał i ilość w naszym bezpłatnym kalkulatorze. Gdy określisz te parametry, w dolnej sekcji kalkulatora pojawi się natychmiast szacowana cena za pojedyncze opakowanie.

Cenę, którą podajemy w kalkulatorze to cena za jedno opakowanie o podanych przez Ciebie wymiarach i przy zamówieniu danej liczby sztuk. Ta stawka obejmuje:

Na cenę wpływa pięć rzeczy: typ opakowania (pudełko fasonowe, pudełko z tektury litej lub pudełko produktowe na wino mają różną cenę ze względu na konstrukcję) wymiar, materiał z jakiego wykonane ma być pudełko oraz liczba sztuk (im większa ilość tym niższa cena).

Masz dodatkowe pytania? 
Skontaktuj się z nami: bok@pack2you.pl
Chętnie pomożemy!

Do produkcji standardowych opakowań używamy tektury z falą E (wysokość ok 2mm) o gramaturze ok. 380 g/m2.
Jest to materiał, który w wystarczający sposób chroni produkty naszych Klientów.