Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cena za sztukę: 0 PLN brutto
Instrukcja Obsługi Kreatora Opakowań

Jak stworzyć idealne opakowanie dla Twojego biznesu?

1. Stwórz swoje opakowanie używając gotowego tła lub wgrywając własną grafikę. Wybierz styl opakowania: premium lub eco, rozmiar i ilość opakowań, którą potrzebujesz!

2. Po zakończonej konfiguracji złóż zamówienie i czekaj na kontakt od naszego konsultanta, który potwierdzi z Tobą projekt i poprosi o ewentualne dodatkowe pliki.

3. Po akceptacji projektu, zrealizuj płatność i czekaj, aż dostarczymy Twoje opakowania na miejsce!

Kartony fasonowe to doskonałe rozwiązanie dla marek, które poszukują trwałych i stylowych opakowań do wysyłki swoich towarów.

Kartony fasonowe gwarantują bezpieczeństwo wysyłanym artykułom i dają szerokie możliwości, aby wyróżnić markę oraz zwiększyć jej rozpoznawalność.

Wystarczy zaprojektować nadruk, który sprawi, że opakowania nabiorą unikalnego stylu. To buduje wizerunek firmy, która dba zarówno o jakość produktów, jak i dobre wrażenie klienta, gdy ten odbiera zamówioną paczkę. Czegóż chcieć więcej?!

Kartony fasonowe to 100% gwarancja bezpieczeństwa Twojej przesyłki.

Pudełko fasonowe wykonane jest z wyjątkowo estetycznej tektury falistej (tzw. fala B) o gramaturze min. 400 g/mkw. Dzięki temu opakowanie jest lekkie oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Opakowania fasonowe – to 100% gwarancja bezpieczeństwa Twojej przesyłki
Opakowania fasonowe to 100% gwarancja bezpieczeństwa Twojej przesyłki Foto: jesse-ramirez-unsplash

Pudełko jest wycinane z wykrojnika, co zapewnia najwyższą dokładność wymiarów oraz wysoką estetykę wykończenia. Ponadto każdy wymiar opakowania (długość/ szerokość/ wysokość) można dopasować do gabarytów artykułu.

W naszym sklepie mamy dostępnych dwanaście standardowych wymiarów,
a na zamówienie wykonujemy opakowania o niestandardowych wymiarach. Jedyną granicą jest maksymalna waga produktu, jaki można zapakować do pudełka fasonowego. Wynosi ona 14 kg.

Kartony fasonowe posiadają samoblokującą się górę z ochronnymi
klapami przeciwpyłowymi. Wysyłane są w arkuszach (na płasko) do samodzielnego złożenia, co znacząco obniża koszty transportu. Samo składanie pudełka jest intuicyjne i błyskawiczne. Sprawnemu pracownikowi złożenie jednego opakowania zajmuje maksymalnie 10 sekund.

Dzięki optymalnie zaprojektowanej konstrukcji, wszystkie cztery ściany boczne opakowania po zamknięciu mają podwójną grubość. To sprawia, że pudełko ma stabilną i sztywną konstrukcję. Jest to szalenie istotne, ponieważ sztywne pudełka kojarzą się z luksusowymi i eleganckimi markami. Weźmy np. takie artykuły jak odzież, obuwie, elektronikę czy alkohole.

Pudełko fasonowe stwarza wrażenie elegancji
i klasy oraz pokazuje troskę marki o emocje klienta.

Wszystkie produkty markowe pakowane są w sztywne pudełka. W ten sposób producent okazuje konsumentom troskę o szczegóły. W oczach klienta taka marka kojarzy się zarówno z dbałością o trwałość produktu, ale również o wrażenia estetyczne i komfort odbiorców. Któż z nas nie czułby się zawiedziony, gdyby wymarzone buty lub kosmetyki dotarły do nas w naruszonym opakowaniu i z wyraźnymi śladami uszkodzenia. Takie wrażenie trudno wyrzucić z pamięci i zatrzeć. Dlatego dbałość o pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie na przyszłe decyzje zakupowe klientów.


Kartony fasonowe to 100% metoda, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Projektując opakowania z nadrukiem mamy nieograniczone możliwości. Druk cyfrowy przy użyciu kolorów CMYK to gwarancja czystego i wyrazistego wyglądu. Granicę wyznaczają jedynie nasze potrzeby oraz strategia wizualna marki.

Klienci, którzy chcą wykorzystać powierzchnię do komunikacji z klientem (zewnętrznym jak i wewnętrznym) osiągną swój cel, projektując na opakowaniu wykonanym z tektury (w kolorze naturalnym lub białym) własne logo lub krótki, dowolny komunikat. Chodzi o to, aby klient wiedział, kto wysłał paczkę, gdy tylko ją zobaczy, czyli zanim dowie się, co jest w środku. Cel jest prosty: zwiększyć rozpoznawalność marki.

Gdy zależy nam, aby opakowanie było w 100% spójne z kolorystyką marki, wówczas możemy wykonać na nim nadruk w dowolnym kolorze z logo naszej firmy. Spójne kolory i elementy marki pomagają zwiększyć rozpoznawalność marki o 80%. A spójne budowanie marki we wszystkich kanałach może zwiększyć przychody o 23%. Jednym z tych kanałów jest opakowanie produktu, dlatego grzechem jest nie wykorzystać tej darmowej przestrzeni.

”Jedną z głównych zalet pudełek fasonowych jest to, że można je w pełni spersonalizować, wykonując nadruk od zewnątrz jak i od wewnątrz opakowania. Daje to spektakularne efekty i przynosi olbrzymie zyski.

Jeśli chcemy stworzyć pudełka na specjalne okazje, prezenty lub luksusowe produkty, grunt to zrobić dobre wrażenie na kliencie. Wówczas warto zaprojektować nadruk na zewnętrznej i wewnętrznej stronie opakowania. W ten sposób nasze opakowanie nie tylko zjedna sympatię odbiorcy, ale również pobudzi jego emocje, co zwiększy szansę na kolejne zakupy w Twoim sklepie.

W dwóch pierwszych przypadkach, nasi klienci projektują nadruk samodzielnie za pomocą naszego konfiguratora. Jeśli interesuje Cię w pełni spersonalizowany nadruk po obydwu stronach opakowania zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci zrealizować Twój projekt szybko i bezpłatnie.

Kartony fasonowe są również wyrazem troski o środowisko.

To wspaniała wiadomość dla Ciebie, ale także dla środowiska. Wszystkie nasze materiały z tektury falistej i papieru pochodzą z Polski i zawierają możliwie najwyższą zawartość materiałów pochodzących z recyklingu. W 100% nadają się do ponownego przetworzenia i wykorzystania. Ten trend jest nieunikniony w gospodarce światowej, a klienci będą zwracać na pochodzenie materiałów wykorzystywanych do produkcji opakowań coraz większą uwagę.

Gdy tworzysz produkty z surowców naturalnych (kosmetyki, żywność, odzież, zegarki itp.) warto, aby Twoje produkty również były opakowane w pudełka fasonowe z tektury naturalnej. W takim przypadku, aby podkreślić proekologiczne wartości marki, wystarczy zaprojektować nadruk, który przedstawia jednokolorowe logo lub oryginalny wzór. Resztę klient dopowie sam, a efekt będzie piorunujący.

Niestandardowe pudełka fasonowe dają możliwość rozszerzenia marki na cały kanał pakowania, dzięki czemu pomagają w tworzeniu rozpoznawalności marki dla Twojej firmy.

Pudełko fasonowe z nadrukiem – trzy zalety i żadnych wad.

Oferowane przez nas pudełka fasonowe z nadrukiem to produkt najwyższej jakości. To opakowanie idealne dla przedsiębiorców, którzy prowadząc sprzedaż wysyłkową i zabiegają o dobry wizerunek swojej marki w oczach klientów. Potrzebujesz dowodów? Przeczytaj, co sądzą o Pack2you nasi klienci.


Do produkcji standardowych opakowań używamy tektury z falą E (wysokość ok 2mm) o gramaturze ok. 380 g/m2.
Jest to materiał, który w wystarczający sposób chroni produkty naszych Klientów.