Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cena za sztukę: 0 PLN brutto
Instrukcja Obsługi Kreatora Opakowań

Jak stworzyć idealne opakowanie dla Twojego biznesu?

1. Stwórz swoje opakowanie używając gotowego tła lub wgrywając własną grafikę. Wybierz styl opakowania: premium lub eco, rozmiar i ilość opakowań, którą potrzebujesz!

2. Po zakończonej konfiguracji złóż zamówienie i czekaj na kontakt od naszego konsultanta, który potwierdzi z Tobą projekt i poprosi o ewentualne dodatkowe pliki.

3. Po akceptacji projektu, zrealizuj płatność i czekaj, aż dostarczymy Twoje opakowania na miejsce!

Opakowanie z nadrukiem pomoże zwiększyć zyski Twojego sklepu
Nadruk na opakowaniu pomaga nawiązać dobre relacje z Klientami.

Nadruk na opakowaniu to idealny sposób, aby wyróżnić swoją markę w e-commerce. Teraz możesz samodzielnie zaprojektować nadruk na opakowaniu swojego produktu. My zajmujemy się resztą.

Nadruk na opakowaniu – skąd wziął się ten pomysł?

Przypomnij sobie, kiedy ostatnio odebrałeś/odebrałaś jakikolwiek produkt kupiony przez Internet. Czy pamiętasz pudełko, w którym był dostarczony? Czy zwróciłaś/eś uwagę na opakowanie i nadruk? Jeśli tak, to co zwróciło Twoją uwagę? To czy było estetycznie i starannie wykonane, czy też może sprawiło, że poczułaś/eś się doceniona/y?

A teraz wyobraź sobie, że wszystkie produkty, jakie przychodzą pocztą, otrzymujesz w identycznych, szarych pudełkach, które nie mają żadnego nadruku. Jakie skojarzenia wzbudziłoby w Tobie takie opakowanie? Czy wpłynęłoby to na Twoje samopoczucie lub decyzję o kolejnym zakupie? Jest wiele dowodów na to, że oryginalny nadruk na opakowaniu to idealny sposób, aby wyróżnić swoją markę!

Nadruk na opakowaniu to sprawdzony sposób, aby wyróżnić swoją markę.

Prowadzenie firmy we współczesnym świecie oznacza podążanie za trendami marketingowymi. Wiele osób kupuje rzeczy on-line w zaciszu swojego pokoju. Gdy otrzymują przesyłkę, aż 75% konsumentów zwraca uwagę na wygląd opakowania. 40% kupujących stwierdziło, że jest bardziej skłonne do ponownego zakupu od sprzedawcy, jeśli produkty są dostarczane w wysokiej jakości opakowaniach przypominających prezent.

Jakość opakowania ma zatem olbrzymi wpływ na decyzję klientów w sprawie ponownego zakupu. Zwykłe, brązowe pudełka bez nadruku nie spełniają już oczekiwań klientów. Unikalne, spersonalizowane opakowanie odgrywa ważniejszą rolę niż kiedykolwiek w dostarczaniu niezapomnianych wrażeń. Opakowanie wpływa również na postrzeganie marki, ponieważ kupujący chętniej polecają marki e-commerce swoim znajomym i rodzinie, jeśli opakowanie do nich przemawia, ma to coś.  

Z tych właśnie powodów udostępniamy producentom i sprzedawcom sklepów internetowych portal, który daje możliwość samodzielnego projektowania nadruku i składania zamówień on-line. Łatwo, szybko i na korzystnych warunkach finansowych. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dołożyć cegiełkę w budowie Twojej marki.

opakowania na twoje produkty, opakowania personalizowane, opakowania z nadrukiem wszystko to u nas w PACK2YOU

Pack2You to intuicyjna platforma on-line do zakupu opakowań tekturowych z samodzielnie zaprojektowanym nadrukiem.

Konfigurator nadruku – pomoc dla przedsiębiorców.

Obecna wersja Pack2You umożliwia tworzenie i pobieranie szablonów wycinanych według wybranego rozmiaru i kształtu. Możesz zaimportować plik graficzny przykładowo korzystając z  programu wektorowego (zalecamy użycie programu Adobe Illustrator®) i dodać swój projekt graficzny.

Nasz konfigurator jest intuicyjny w obsłudze. Ma wbudowaną wirtualną makietę interaktywną 3D . Dzięki tej nowatorskiej funkcji grafik będzie mógł łatwo zaprojektować nadruk, a następnie podejrzeć opakowanie z niestandardową grafiką.

Co to jest wirtualna makieta interaktywna 3D? Wirtualna makieta 3D jest plikiem PDF zawierającym reprezentację w trzech wymiarach pakietu projektowanego personalizowanego opakowania. Możesz obrócić pudełko o 360 ° i oglądać je pod dowolnym kątem, aby ocenić swój nowy pomysł na opakowanie.

Już wkrótce dodamy również opcję zamawiania opakowania wydrukowanego z niestandardową grafiką, zaczynając od jednego egzemplarza, bez minimalnego zamówienia i bez kosztów instalacji. Udostępniamy ten pakiet narzędzi, bo wierzymy, że nowoczesny biznes potrzebuje takich rozwiązań, które pomogą sprostać stale rosnącym oczekiwaniom klientów.

Opakowania są elementem, który mocno wpływa na pozycję sklepu.

Opakowania z nadrukiem to łatwy sposób na dodanie ludzkiego elementu do Twojej marki. Pomagają budować relacje z klientami, co ma olbrzymi wpływ na pozycję firmy. Życzymy Wam i sobie powodzenia na tej krętej, ale niezmiernie ekscytującej drodze.

Do produkcji standardowych opakowań używamy tektury z falą E (wysokość ok 2mm) o gramaturze ok. 380 g/m2.
Jest to materiał, który w wystarczający sposób chroni produkty naszych Klientów.